تدریس خصوصی فیزیک با دکتر مداحی زاده

این روزها اولیا و دانش آموزان از اهمیت تدریس خصوصی فیزیک و معلم خصوصی فیزیک بیشتر آگاه شده اند. سیستم آموزشی و حجم مطالب کتب درسی به گونه ای هستند که معلم و دبیران در کلاسهای متوسطه اول و دوم نمی توانند تمامی سر فصل ها را به طور کامل و جامع پوشش بدهند. در واقع همه تمرین ها و مسایل داخل فصل ها و پایان فصل ها باید در کلاس بررسی شوند. در هر جلسه یک دانش آموز پای تخته بیاید و یک تمرین یا مسئله فیزیک را حل کند تا نقاط قوت و ضعف دانش آموز شناخته شود. بقیه دانش آموزان هم سوالات خود را بپرسند و با نحوه پاسخ گویی به سوالات فیزیک آشنا بشوند. مخصوصا برای دانش آموزان سال آخر که قرار است به زودی در  کنکور آزمون بدهند حل تشریحی تستهای فیزیک کنکور در سر کلاس می تواند بسیار مفید و آموزنده باشد.

متاسفانه به علت تعداد زیاد دانش آموزان در کلاسهای درسی دوره متوسطه و کمبود امکانات آموزشی از قبیل ویدئو پروژکتور و عدم آگاهی و انگیزه دانش آموزان معلمان امکان پیاده سازی این ایده ها را در کلاس های فیزیک متوسطه ندارند. به همین دلیل به شاگردان توصیه استخدام و بهره گیری از معلم خصوصی فیزیک و تدریس خصوصی فیزیک می شود. بسیاری از اولیای دانش آموزان یا تحصیلات کافی ندارند و در واقع اشراف علمی کافی برای تفهیم مباحث فیزیک دوره متوسط را ندارند و یا شاغل هستند و وقت کافی  برای آمزش و حل تمرین با فرزندان خود را ندارند. برخی از اولیا هم ترجیح می دهند کار تدریس را به متخصص این کار واگذار گنند تا بهترین نتیجه برای فرزندشان حاصل گردد. از این رو معلم خصوصی فیزیک و تدریس خصوصی فیزیک متوسطه ضرورت می یابد. اما یافتن مدرس خصوصی فیزیک چه مزایایی دارد. معلم خصوصی فیزیک با تمرکز و تجربه می تواند ذهن دانش آموز را طوری تقویت کند که دانش آموز به راحتی بتواند فهم درستی از مسئله فیزیک و تست فیزیک کنکور داشته باشد. اگر دانش آموز یاد بگیرد که چگونه با سوال فیزیک برخورد کند قسمت بزرگی از مشکلات حل خواهد شد.

دکتر مداحی زاده تکنیک هایی تدوین کرده است که با استفاده از آن ها می توان قدرت تجزیه تحلیل دانش آمزان را بالا برد و دید باز تری نسبت به مسائل فیزیک متوسطه م مباحث فیزیک کنکور داشته باشند.  در کلاس های خصوصی می توان با ترمرکز بالا به حل تمرینات فیزیک پرداخت . همچنین با امکاناتی مثل لپ تاپ می توان آموزش را از طریق مولتی مدیا انجام داد تا کلاس بازده بیشتری داشته باشد. یکی از راه های متداول یافتن مدرس و معلم خصوصی فیزیک جستجوی آگهی های مرتبط با استخدام موسسات آموزشی و کلاس های کنکور در سایت های کاریابی مانند وطن جاب است که از بازدید روزانه بالایی برخوردار هستند و دانش آموزان و اولیا و معلمینی که دنبال فرصت های شغلی برای تدریس خصوصی فیزیک هستند به سهولت می تواندد وارد این سایت ها شوند و مغلم خصوصی فیزیک مورد اعتماد خود را که دارای صلاحیت علمی و اخلاقی است انتخاب کنند. تدریس خصوصی فیزیک یکی از زمینه های کاری برای موسسات آموزشی و کلاس های کنکوری است و اعتبار اصلی هر موسسه آموزشی بستگی به کیفیت و سطح علمی معلمان آن موسسه دارد.

لطفا نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

− 3 = 5

درباره ما

مجموعه وطن جاب به منظور رفع نیاز متخصصین گرامی در نبود منبع آگهی استخدامی مناسب در سطح کشور راه اندازی شده است. هدف از مجموعه وطن جاب، انتشار کلیه آگهی استخدام جراید در سطح کشور بوده است به گونه ای که متخصصین گرامی در فرایند کاریابی خود، با عضویت در سایت، بدون نیاز به هیچ منبع دیگری به تمامی آگهی های استخدامی در سطح کشور در کمترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت دسترسی داشته باشند.

پشتیبانی سریع در تلگرام

پشتیبانی در زمینه درج فرصت های شغلی یا ارسال رزومه از طریق پشتیبانی آنلاین سایت یا آیدی تلگرام vatanjob@

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام استخدام مهندس تلگرام استخدام مهندس لینکدین استخدام مهندس فیسبوک استخدام مهندس