قوانین و مقررات

شرایط و مقررات سایت وطن جاب

 1-وطن جاب یک پایگاه اینترنتی است که تنها به فعالیت در خصوص اطلاع رسانی نیازمندیهای شغلی کشور و جمع آوری وبازنشرآگهی های جراید وخدمات مرتبط با آن به دو گروه کارجویان و کارفرمایان می پردازد و تنها محتوای با این مضمون را مورد پذیرش و درج قرار می دهد.

2-مسئولیت کامل درج مطالب مغایر با قانون با شخص آگهی دهنده می باشد و سایت وطن جاب در این خصوص هیچ مسئولیتی ندارد.

تبصره – مقصود از مطالب مغایر با قانون، مواردی است که در قانون مجازات اسلامی، قانون حمایت ازحقوق پدیدآورندگان نرم افزارهای رایانه ای – مصوب 1379 و قانون جرایم رایانه ای ، جرم شناخته شده است.

3- در صورت مشاهده مطالب مغایر با قانون از سوی آگهی دهندگان ، سایت وطن جاب ضمن اخطار به آگهی دهنده از ادامه انتشار آگهی یا مطلب در سایت جلوگیری می نماید. لازم به ذکر است که در صورت درخواست مقامات ذیربط ، وطن جاب موظف است که ایمیل و مشخصات کاربر خاطی را جهت ردیابی در اختیار مقامات مذکور قرار دهد.

4- وطن جاب خود را امین اطلاعات شخصی مخاطبین خود دانسته و تمام تلاش خود را برای حفظ این اطلاعات بکار می گیرد و جز با درخواست قانونی نهادهای قضایی جمهوری اسلامی ایران یا با اطلاع قبلی کاربر اطلاعات شخصی آنان را در اختیار هیچ‌ سازمان، موسسه، شرکت و یا فرد دیگری قرار نخواهد داد.

5-اطلاعات تماس کارجویان شامل تلفن، پست الکترونیک و رزومه آنان در صورت درخواست کارفرمایان عضو سایت به قصد گزینش و استخدام در اختیارشان قرار می گیرد. در صورت استفاده از اطلاعات برای مقاصدی غیر از کاریابی و استخدام مستقیم، از ادامه دسترسی به آن شرکت جلوگیری خواهد شد.

6- مسئولیت تماس کارفرما با کارجو یا بالعکس به عهده عضو جوینده می باشد. همچنین در صورت عدم تمایل کارجو به شرکت در مصاحبه با کارفرما، وطن جاب مسئولیتی نخواهد داشت.

7- عضویت در سایت وطن جاب به معنای قبول شرایط و مقررات ذکر شده در وب سایت می باشد.

درباره ما

مجموعه ی وطن جاب به منظور رفع نیاز مهندسین گرامی در نبود منبع آگهی استخدامی مناسب راه اندازی شده است. هدف از مجموعه وطن جاب، انتشار کلیه ی آگهی های مهندسی جراید در سطح کشور بوده است به گونه ای که مهندسین گرامی، با عضویت در سایت، بدون نیاز به هیچ منبع دیگری، تمام آگهی های سطح کشور را در کمترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت در اختیار داشته باشند.

شبکه های اجتماعی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام استخدام مهندس تلگرام استخدام مهندس لینکدین استخدام مهندس فیسبوک استخدام مهندس

 

 

پشتیبانی

مهندسین جوایای کار گرامی، چنانچه در هر یک از مراحل ارسال رزومه در خدمات ما، با مشکلی مواجه شدید، می توانید از طریق تلگرام زیر، اقدام به رفع مشکل نمایند.

[email protected]

https://t.me/vatanjob

در پیج تخصصی رشته خود، فرصت های شغلی مهندسی را رایگان دریافت کنید.
به اینستاگرام تخصصی رشته خود بپیوندید.
در کانال تخصصی رشته خود، فرصت های شغلی را رایگان دریافت کنید.