نحوه نوشتن بخش سابقه کار در رزومه

طرز صحیح نوشتن سابقه کار در رزومه 


نوشتن سابقه کار در رزومه

یکی از مشکلات رایج اکثر کارشناسان و مهندسان که متاسفانه شامل افراد با سابقه کار بالا نیز میشود، عدم توانایی آنها در نوشتن بخش سابقه کار در رزومه است. در بیشتر مواقع، حتی خود کارجویان نیز به نقطه ضعف خود در این زمینه واقف نیستند. نقطه ضعفی که مطمئنا موجب کنارگذاردن رزومه آنها در پروسه کاریابی و از دست دادن موقعیت شغلی می شود. خوشبختانه در رزومه ساز آنلاین مجموعه وطن جاب، این امکان برای دوستان عزیز فراهم شده است که به سادگی و تنها با پرکردن فیلدهای لازم، رزومه خود را در فرمت استاندارد تهیه نمایند. در ادامه قصد داریم در مورد بخش سابقه کار رزومه و روش صحیح نوشتن آن، توضیحاتی را ارائه دهیم.

?بخش 1: نوشتن نام شرکت و سمت شغلی شما در آن شرکت

?بخش 2: تاریخ دقیق شروع و پایان همکاری شما با آن شرکت

?بخش 3: توضیحات مختصر در حد 2 تا 3 جمله در مورد شرکت مورد نظر. توجه داشته باشید کارفرما ی جدید لزوما شرکتی که شما در آن فعالیت می کردید را نمی شناسد.

?بخش 4: نوشتن توضیحات کافی در مورد جزییات فعالیت های شما و اگر برای سمت مدیریت یا سرپرست اقدام می نمایید، تعداد پرسنلی که زیر نظر شما مشغول به فعالیت بوده اند. توجه داشته باشید در این بخش، شما باید تجربیاتی را ذکر نمایید که مرتبط با آگهی مورد نظر می باشد.

مثال برای آگهی استخدام مربوط به جذب مهندس برق برای یک شرکت تولیدی

“ﺷﺮﮐﺖ صدر صنعت -ﻣﺪﯾﺮ ﺑﺮق و اﺑﺰار دﻗﯿﻖ -(شهریور 1396 – ﻣﻬﺮ 1398)

ﺷﺮﮐﺖ صدرصنعت یک شرکت تولید کننده قطعات خودرو (با بیش از 300نفر پرسنل) و اﯾﻨﺠﺎﻧﺐ ﺑﻪ ﻣﺪت 2 ﺳﺎل ﺑﻪ ﻋﻨﻮان ﻣﺪﯾﺮ ﺑﺮق ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ ﺑﺎ اﯾﻦ ﺷﺮﮐﺖ ﻫﻤﮑﺎری داﺷﺘﻪ ام.

ﻓﻌﺎﻟﯿﺘﻬﺎی ﻣﻦ در اﯾﻦ ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ شامل موارد زیر است.
– ﺗﻌﻤﯿﺮ و ﻧﮕﻬﺪاری ﺗﺠﻬﯿﺰات ﻣﻮﺟﻮد مطابق دستورالعملهای pm
– بررسی و رفع موانع تولید و علل توقفهای خط و رفع ایرادات سیستمهای اتوماتیک
– ﻣﻬﻨﺪﺳﯽ ﺧﺮﯾﺪ
– ﻧﺼﺐ و راه اﻧﺪازی ﺗﺠﻬﯿﺰات و دﺳﺘﮕﺎﻫﻬﺎی ﺟﺪﯾﺪ”

درباره ما

مجموعه وطن جاب به منظور رفع نیاز متخصصین گرامی در نبود منبع آگهی استخدامی مناسب در سطح کشور راه اندازی شده است. هدف از مجموعه وطن جاب، انتشار کلیه آگهی استخدام جراید در سطح کشور بوده است به گونه ای که متخصصین گرامی در فرایند کاریابی خود، با عضویت در سایت، بدون نیاز به هیچ منبع دیگری به تمامی آگهی های استخدامی در سطح کشور در کمترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت دسترسی داشته باشند.

پشتیبانی سریع در تلگرام

پشتیبانی در زمینه درج فرصت های شغلی یا ارسال رزومه از طریق پشتیبانی آنلاین سایت یا آیدی تلگرام vatanjob@

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام استخدام مهندس تلگرام استخدام مهندس لینکدین استخدام مهندس فیسبوک استخدام مهندس