پرسش های متداول کارجویان

بسته ارسال اتوماتیک رزومه به کارفرما مناسب چه کسانی است؟

این بسته متناسب افرادی است که فرصت کافی برای جستجوی فرصت های شغلی متناسب با رزومه کاری خود در روزنامه های  سراسر کشور و سایت های استخدامی را ندارند. از این رو مهندسین میتوانند بعد از ثبت رزومه در وطن جاب، و با فعال سازی بسته ارسال اتوماتیک رزومه، با خیالی آسوده، فرآیند جستجوی فرصت های شغلی مناسب و ارسال رزومه به کارفرمایان را به مجموعه وطن جاب بسپارند.

بعد از خرید بسته ارسال اتوماتیک رزومه به کارفرما، از چه طریقی مطمئن شوم که رزومه من به کارفرما ارسال می‌شود؟

مجموعه وطن جاب بعد از ارسال رزومه به کارفرما، یک ایمیل به کارجو ارسال می نماید و او را از جزئیات فرصت شغلی اقدام شده مطلع خواهد ساخت.

مزایای بسته VIP چیست؟

این بسته امکان ساخت چندین رزومه را به کارجو می دهد و کارجو میتواند که بعد از مشاهده فرصت شغلی در سایت وطن جاب، در صورتی که پل ارتباطی کارجو به کارفرما از طریق ایمیل باشد، از میان رزومه های ساخته شده، نزدیکترین رزومه به فرصت شغلی را به طور مستقیم و بدون اتلاف وقت، از طریق مجموعه وطن جاب ارسال نمایند.

بسته VIP چه کاربردی دارد زمانی که من، شخصا می توانم به صورت مستقیم برای شغل مورد نظر رزومه ارسال نمایم؟

به کارجویان توصیه اکید میشود که از ارسال یک رزومه واحد برای تمامی فرصت‌های شغلی اجتناب نمایند. بدین معنا که برای هر فرصت شغلی باید رزومه هدفمند مختص آن آگهی تهیه و ارسال شود. بسته عضویت VIP این امکان را به کارجو می دهد که چندین رزومه متفاوت در پروفایل کاربری خود ایجاد نماید و متناسب با هر فرصت شغلی، بدون اتلاف وقت، رزومه مرتبط با آن را ارسال نماید که احتمال دعوت به مصاحبه را چندین برابر افزایش خواهد داد.

بسته های ارسال آگهی به ایمیل کارجو چه مزایایی دارد؟

کارجویان با خرید این بسته، علاوه بر آن که می‌توانند از کلیه مزایای بسته VIP بهره مند شوند، روزانه فرصت های شغلی متناسب با رشته خود را از طریق ایمیل دریافت خواهند نمود. بدین ترتیب، تنها با چک کردن ایمیل خود، از تمامی فرصت های شغلی رشته خود در شهر های مد نظر خود مطلع خواند شد.

منابع فرصت های شغلی موجود در وب سایت وطن جاب از چه مراکزی تامین می شود؟

  • فرصت های شغلی که کارفرمایان مستقیماً و انحصاراً در سایت وطن جاب درج می نمایند.
  • روزنامه ها و جراید معتبر در تهران و سایر استان های ایران
  • فرصت های شغلی مندرج در وب‌سایت شرکت های معتبر،شرکت نفت، پتروشیمی، بانک ها و کارخانجات کشور
  • فرصت های شغلی مهم ارائه شده در سایت‌های همکار با درج منبع

آیا الصاق عکس به رزومه کمکی به استخدام میکند؟

به کارجویان توصیه می شود که از الصاق عکس به رزومه خودداری نمایند، زیرا باعث پیشداوری و نتیجه گیری زودهنگام در مورد شما، قبل از مشاهده رزومه خواهد شد. مگر آنکه کارفرما از شما درخواست رزومه عکس دار نماید.

آیا می توان چند رزومه برای ارائه به کارهای مختلف داشت؟

بله. سیستم رزومه ساز وطن جاب این امکان را می دهد که کارجویان،چند رزومه تهیه کنند. کارجویان عزیز توجه داشته باشند که برای افزایش شانس خود در گرفتن مصاحبه اولیه، حتماً چند رزومه تهیه نمایند و متناسب با فرصت شغلی مورد نظر، رزومه مناسب آن را ارسال نمایند.

چگونه می توانم احتمال پذیرش خود را از سوی کارفرما بالاتر ببرم؟

با ساخت چند رزومه و ارسال نزدیکترین رزومه به آن فرصت شغلی.

درباره ما

مجموعه وطن جاب به منظور رفع نیاز متخصصین گرامی در نبود منبع آگهی استخدامی مناسب در سطح کشور راه اندازی شده است. هدف از مجموعه وطن جاب، انتشار کلیه آگهی استخدام جراید در سطح کشور بوده است به گونه ای که متخصصین گرامی در فرایند کاریابی خود، با عضویت در سایت، بدون نیاز به هیچ منبع دیگری به تمامی آگهی های استخدامی در سطح کشور در کمترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت دسترسی داشته باشند.

پشتیبانی سریع در تلگرام

پشتیبانی در زمینه درج فرصت های شغلی یا ارسال رزومه از طریق پشتیبانی آنلاین سایت یا آیدی تلگرام vatanjob@

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام استخدام مهندس تلگرام استخدام مهندس لینکدین استخدام مهندس فیسبوک استخدام مهندس