استخدام مهندس برق الکترونیک

استخدام مهندس برق الکترونیک | مجموعه وطن جاب منتشر کننده فرصت های شغلی استخدام مهندس برق الکترونیک در سراسر ایران می باشد.

فرصتهای شغلی منتشر شده در رشته مهندسی برق الکترونیک در طیف وسیعی در صنایع، مشتمل بر طراحی مدارات الکترونیکی، برنامه نویسی PLC، برنامه نویسی سیستم های کنترل، تعمیر و نگهداری ماشین آلات صنعتی، خطوط تولید اتوماتیک، ابزار دقیق صنعتی و پالایشگاهی، سیستم های هوشمند ساختمان، دستگاه های تشخیص پزشکی و … می باشد.

کارفرمایان در هر یک از زمینه های مهندس برق الکترونیک، می توانند با ثبت آگهی استخدامی خود، به تخصصی ترین بانک کارجویان مهندسی برق کشور دسترسی داشته باشند.

علاقمندان و مهندسین فعال در رشته مهندسی برق، میتوانند مشاغل منتشر شده در سایت را در کانال استخدامی [email protected] نیز دنبال نمایند.

آخرین مشاغل

جستجو در آگهی های استخدامی

درباره ما

مجموعه ی وطن جاب به منظور رفع نیاز مهندسین گرامی در نبود منبع آگهی استخدامی مناسب راه اندازی شده است. هدف از مجموعه وطن جاب، انتشار کلیه ی آگهی های مهندسی جراید در سطح کشور بوده است به گونه ای که مهندسین گرامی، با عضویت در سایت، بدون نیاز به هیچ منبع دیگری، تمام آگهی های سطح کشور را در کمترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت در اختیار داشته باشند.

پشتیبانی سریع در تلگرام

کارجویان عزیز، در صورتی که در هر یک از مراحل ارسال رزومه به کارفرما با مشکلی مواجه شدند، می توانند از طریق آیدی تلگرام [email protected] نسبت به رفع مشکل اقدام نمایند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام استخدام مهندس تلگرام استخدام مهندس لینکدین استخدام مهندس فیسبوک استخدام مهندس