استخدام کارشناس صنایع غذایی

استخدام کارشناس صنایع غذایی | مجموعه وطن جاب منتشر کننده فرصت های شغلی استخدام کارشناس صنایع غذایی در کشور می باشد.

کارفرمایان در هر یک از زمینه های مذکور، می توانند با ثبت آگهی استخدامی خود، به تخصصی ترین بانک متخصصین صنایع غدایی کشور دسترسی داشته باشند.

فرصتهای شغلی منتشر شده در رشته صنایع غذایی، در زمینه هایی مانند مدیریت تولید کارخانجات، کارشناس و مدیر کنترل کیفیت، مدیر تولید، مسئول فنی، کارشناس فروش، کارشناس آزمایشگاه، کارشناس بخش تحقیق و توسعه و … می باشد.

علاقمندان و مهندسین فعال در رشته مهندسی صنایع غذایی، میتوانند مشاغل منتشر شده در سایت را در کانال استخدامی [email protected] نیز دنبال نمایند.

آخرین مشاغل

جستجو در آگهی های استخدامی

درباره ما

مجموعه ی وطن جاب به منظور رفع نیاز مهندسین گرامی در نبود منبع آگهی استخدامی مناسب راه اندازی شده است. هدف از مجموعه وطن جاب، انتشار کلیه ی آگهی های مهندسی جراید در سطح کشور بوده است به گونه ای که مهندسین گرامی، با عضویت در سایت، بدون نیاز به هیچ منبع دیگری، تمام آگهی های سطح کشور را در کمترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت در اختیار داشته باشند.

پشتیبانی سریع در تلگرام

کارجویان عزیز، در صورتی که در هر یک از مراحل ارسال رزومه به کارفرما با مشکلی مواجه شدند، می توانند از طریق آیدی تلگرام [email protected] نسبت به رفع مشکل اقدام نمایند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام استخدام مهندس تلگرام استخدام مهندس لینکدین استخدام مهندس فیسبوک استخدام مهندس