مطالب سودمند استخدامی

راهکارهای ساده به منظور افزایش مشارکت کارکنان در جهت چشم انداز شرکت  (#ویژه کارفرما)

یک کارمند با سهم مشارکتی بالا، در واقع یک فرد سازنده با جشم اندازهای سازمان خواهد بود. اما برای صاحبان کسب و کارهای  کوچک، راهکارهای تبدیل کارمندان بعد از استخدام در شرکت، به کارکنان خلاق که با چشم اندازهای سازمان، همسو باشند، کار ساده ای نیست.

در این مقاله قصد داریم به راهکارهای ارزان، برای تبدیل کارکنان یک شرکت به کارکنان سازنده بپردازیم.

مشاهده متن کامل

boost employee's engagement

نوشتن سابقه کار در رزومه

نحوه نوشتن بخش سابقه کار در رزومه  (#ویژه جویای کار)

یکی از مشکلات رایج اکثر کارشناسان و مهندسان که متاسفانه شامل افراد با سابقه کار بالا نیز میشود، عدم توانایی آنها در نوشتن بخش سابقه کار در رزومه است. در بیشتر مواقع، حتی خود کارجویان نیز به نقطه ضعف خود در این زمینه واقف نیستند. نقطه ضعفی که مطمئنا موجب کنارگذاردن رزومه آنها در پروسه کاریابی و از دست دادن موقعیت شغلی می شود. خوشبختانه در رزومه ساز آنلاین مجموعه وطن جاب، این امکان برای دوستان عزیز فراهم شده است …

مشاهده متن کامل


رزومه عکس دار یا بی عکس؟! (#ویژه جویای کار)

استفاده از عکس در رزومه مطابق با فرهنگ و قوانین کشورها متفاوت است. در اکثر کشورهای اروپایی، چین و ژاپن قرار دادن عکس در رزومه رایج است. در طرف مقابل، در کشورهایی نظیرآمریکا، کانادا و انگلیس، قراردادن عکس در رزومه چندان مرسوم نیست.

در کشور ما با توجه به نظرات بسیاری از کارشناسان منابع انسانی، قراردادن عکس منجر به پیش داوری قبل از خواندن رزومه افراد جویای کار خواهد شد. این قضاوت ها ممکن است تا درجه ای پیش رود که کارفرمایان، تنها با مشاهده عکس کارجویان، به قضاوت در مورد شخصیت و رفتار آنها پرداخته و بدون در نظرگیری سوابق کاری و توانایی آنها، به راحتی از چرخه ی استخدامی آن شرکت کنار گذاشته شوند.

مشاهده متن کامل

رزومه استخدامی با عکس باشد یا بدون عکس

رزومه ساز آنلاین

آموزش ساخت رزومه با رزومه ساز آنلاین در 15 دقیقه (#ویژه جویای کار)

اگر شما نیز جز متخصصینی هستید که مدت هاست برای کارفرما رزومه ارسال میکنید، اما پاسخی دریافت نمی نمایید، به این ویدیو توجه فرمایید. با مشاهده این ویدیو، قادر خواهید بود با استفاده از رزومه ساز آنلاین، رزومه ی کاملا حرفه ای تهیه نمایید و به این ترتیب شانس خود را برای جذب توسط کارفرما، به صورت چشمگیر افزایش دهید …

مشاهده ویدئوی آموزش ساخت رزومه

درباره ما

مجموعه وطن جاب به منظور رفع نیاز متخصصین گرامی در نبود منبع آگهی استخدامی مناسب در سطح کشور راه اندازی شده است. هدف از مجموعه وطن جاب، انتشار کلیه آگهی استخدام جراید در سطح کشور بوده است به گونه ای که متخصصین گرامی در فرایند کاریابی خود، با عضویت در سایت، بدون نیاز به هیچ منبع دیگری به تمامی آگهی های استخدامی در سطح کشور در کمترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت دسترسی داشته باشند.

پشتیبانی سریع در تلگرام

پشتیبانی در زمینه درج فرصت های شغلی یا ارسال رزومه از طریق پشتیبانی آنلاین سایت یا آیدی تلگرام vatanjob@

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام استخدام مهندس تلگرام استخدام مهندس لینکدین استخدام مهندس فیسبوک استخدام مهندس